دانلود پایان نامه و پروپوزال رشته مهندسی نقشه کشی

در بخش دانلود پايان نامه مهندسی نقشه کشی می توانید به جستجو و دانلود پایان نامه و پروپوزال در زمینه های مرتبط با رشته مهندسی نقشه کشی بپردازید. در صورتی که برای تهیه پروپوزال و یا تحقیقات و مقالات دانشجویی مهندسی نقشه کشی خود به دنبال پایان نامه ی آماده جهت استفاده در منابع تحقیق دانشجویی رشته مهندسی نقشه کشی و همچنین گزارش سمینار خود می گردید می توانید با استفاده از عناوین پایان نامه رشته مهندسی نقشه کشی که در این بخش درج شده است به تهیه ی بهتر مقالات و تحقیقات دانشجویی خود کمک نمائید.

در بین پایان نامه های مهندسی نقشه کشی موجود در این بخش، انواع پروپوزال آماده و پایان نامه های رشته مهندسی نقشه کشی با پسوند doc با فرمت word وجود دارد که می توانید از آنها در کلیه مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در رشته مهندسی نقشه کشی استفاده نمائید.

در صورتی که در روال دانلود پایان نامه رشته مهندسی نقشه کشی سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی داشتید می توانید از همکاران ما کمک گرفته و در رابطه با تکمیل پروپوزال و پایان نامه دانشجویی خود از راهنمایی همکاران ما استفاده کنید.

پایان نامه طراحی بدنه ایرشیپ‌ ها و زیر دریائی‌ ها

فصل اول مقدمه و مروری بر تحقیقات گذشته 1-1 مقدمه و مروری بر تحقیقات گذشته در طراحی بدنه ایرشیپ‌ ها و زیر دریائی‌ها نکات زیادی مورد توجه قرار می‌گیرد که مهمترین آنها قدرت جلوبرندگی است که به مقدار زیادی بستگی به درگ اصطکاکی روی بدنه ایرشیپ دارد و 3/2 درگ کل را شامل می‌شود. کاهش کوچکی در این درگ باعث صرفه جویی قابل توجهی در سوخت می‌شود و یا می‌تواند باعث افزایش ظرفیت حمل و ابعاد ...

ثبت سفارش
تعداد
عنوان